V těhotenství


Předprorodní rituál


Přijďte oslavit před porodem, v kruhu vašich blízkých žen, kamarádek nebo třeba rodiny, vaši krásu mateřství.
Brzy se stanete matkou a možná potřebujete podpořit, dodat sebedůvěru, cítit se krásně, milovaně a ve své síle. Ženy, které pocítí sílu ženské sounáležitosti a podpory, naladí se na své tělo, na svůj stav mysli, mohou často později krásně a bez překážek porodit své miminko.

Je dobré když máte ve svém okolí blízké ženy, který by tuto radostnou událost chtěly s vámi sdílet.

Můžeme napsat přání, která budou vycházet ze srdce všech zúčastněných, a která vás podpoří na cestě, kterou jste si pro své miminko zvolili. Bez výčitek, strachu a předsudků.
Budeme vás hýčkat vonnými oleji a pečovat o vaší ženskou krásu.
Můžeme vyrábět amulety k porodu a pro miminko, zpívat písně, malovat na bříško hennou nebo tělovými barvami. Můžeme vyprávět příběhy a naslouchat vašim přáním, která pro své miminko a sebe máte....

Den, kdy předporodní rituál pro vás připravujeme je jen Vaším dnem a naším přáním a poselstvím je, abyste si jej užila.
Je možné také projít předporodním rituálem jen sama se sebou, kde vám budeme vaší průvodkyní.

Na části vašeho rituálu se domlouváme spolu, dle vašich tužeb a přání a část pro Vás připravujeme dle naší intuice. Pracujeme se živly a s tím co přináší čas, ve kterém rituál připravujeme.


Připravujeme rituály nejen pro těhotné ženy. Jsme schopny připravit jakýkoliv rituál na přání. Nejčastěji připravujeme rituál předporodní, rituál zavírání kostí, přechodový rituál pro zralou ženu a menarche rituály.... Ale je jen na Vás co potřebujete....


Masáže v těhotenství

Pokud si potřebujete odpočinout a vypustit všechny problémy z hlavy, nechat se unášet příjemnou hudbou a jemným dotykem, pak jsou masáže to pravé pro vás. Dokážeme vám pomoci s bolestí zad, křížové oblasti, s otoky a bolestmi nohou. Masáže jsou jemné, ale účinné. A přistupujeme ke každé ženě individuálně a s veškerou jemnou péčí, tak jak si jen těhotná žena zaslouží.

Pro masáže volejte Věrce 739 441 265


Kraniosakrální terapie

Jedná se o úžasný nástroj pro práci s tělem, kde se předpokládá, že díky hluboké relaxaci a velmi jemné práci terapeuta se nastartují v těle samoléčebné procesy.
Tato terapie pomáhá při mnohých psychických i fyzických potížích a velmi dobré zkušenosti mám i s budoucími maminkami, miminky a dětmi.
Zkuste se vydat na cestu hluboké relaxace.

Tuto terapii provádím na oblečeném těle, kdy ležíte na lůžku a odpočíváte. Těhotné ženy leží na boku. Tato terapie trvá většinou hodinu a půl.

Pro tuto terapii volejte Markétu 774 594 537


Bachova květová terapie

Nabízím individuální namíchání Bachových esencí na problémy, které řešíte vy nebo vaše rodina.

Bachovy květové esence pracují s našimi emocemi, a tak nám velmi jemným způsobem dokáží pomoci s problémy psychickými i fyzickými.

Pomáhají například při strachu z konkrétních věcí či událostí, při nerozhodnosti v určitých životních etapách, při beznaději a zoufalství, když dlouhodobě hledáte správnou životní cestu, když špatně usínáte a nedokážete vypnout hlavu i pokud trpíte nedostatkem energie. 

Když se vám v životě opakují stále stejné situace, a nedokážete se z nich poučit, při žárlivosti a nenávisti, pomáhají i zvládnout velké změny, jsou nápomocny při nedostatku sebedůvěry nebo třeba pokud vám připadá, že toho je na vás tolik, že to nedokážete zvládnout...

Bachovky míchám na míru pro celou rodinu...

Individuální namíchání probíhá formou osobního setkání, kde si povídáme o tom, s čím byste potřebovali pomoci. Jedná se o terapii pomocí Bachovcýh esencí, proto se na konkrétní problém díváme z více úhlů pohedu a rozkrýváme, co se za danými problémy může skrývat. Na dané pocity pak namícháme konkrétní Bachovky do mixovací lahvičky, z které užíváte po dobu tří týdnů namíchané esence přímo Vám na míru.
Pokud není možné individuální setkání, můžeme si domluvit jinou formu komunikace...

Pro tuto terapii volejte Markétu 774 594 537

Jako Bohyně- Laskavá péče o ženu
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky